خانه / رهبر معظم انقلاب / فضای مجازی ابزاری برای ارسال مطالب دفاع مقدس است

فضای مجازی ابزاری برای ارسال مطالب دفاع مقدس است

دفاع و مقاومت در فضای مجازی
دزفول

معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال‌غرب کشور گفت: ۷۰ درصد جوانان با فضای مجازی در ارتباط هستند اگر مطالب دفاع مقدس از طریق فضای مجازی منتقل شود اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

 
 
 

سرتیپ دوم پاسدار «داود غیاثی‌راد» معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال‌غرب کشور در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع پرس در زاهدان اظهار داشت: جهت نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان و آینده‌ساز انقلاب راه‌های مختلفی وجود دارد و هر نوجوانی با هر اندیشه باید یک راهی را انتخاب کند.

وی افزود: دانشجویان از راه‌های علمی، فرهنگی، هنری، فضای مجازی وارد شوند و آموزش‌های لازم در این راستا را سپری و به دیگران نیز منتقل کنند.

غیاثی ادامه داد: ۷۰ درصد جوانان با فضای مجازی در ارتباط هستند اگر مطالب دفاع مقدس و جوانمردی، رشادت‌ها و ایثارگری‌ها رزمندگان و شهدا از طریق این فضا منتقل شود اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور با اشاره به این مطلب که فضای مجازی یه فرصت برای فرهنگ‌سازی استکبار ستیزی و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است تصریح کرد: راهبرد دیگری که جوانان و نوجوانان را می‌توان با این فرهنگ آشنا کرد برنامه راهیان‌ نور است که از نظر فنی‌آوری حمل و نقل ارتباطات و ادبیات از آن به عنوان فناوری راهیان‌نور یاد می‌شود.

انتهای پیام/

درباره ی rah_sarv1995

عباس وصالی مزین دانشجوی رشته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه فرهنگیان

همچنین ببینید

درجه‌ی نیروهای نظامی ایران را بیشتر بشناسید

درجه‌ی نیروهای نظامی ایران را بیشتر بشناسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *